Fotobudka pomysłem na uatrakcyjnienie imprezy

Czym jest fotobudka nie trzeba nikomu wyjaśniać, jednak fotobudka 360 to znacznie nowsza wersja, gdyż dzięki fotobudce 360 zyskujemy nie zdjęcie a krotki filmik, idealny do udostępnienia w mediach społecznościowych i nie tylko. Popularność fotobudki 360 wciąż jest niewielka, aczkolwiek coraz częściej można spotkać fotobudkę na osiemnastce, wieczorze kawalerskim czy panieńskim, weselu i innych imprezach okolicznościowych.

Plan na imprezę

Wyjątkowe okazje wymagają zaplanowania wyjątkowej, nietuzinkowej imprezy z licznymi atrakcjami. Pomysłów na wieczór panieński, czy uczczenie osiemnastych urodzin jest całe mnóstwo. W zasadzie wszystko możemy wynająć co do organizacji imprezy jest potrzebne począwszy od DJ’a a na dekoracjach z balonów skończywszy. Wśród atrakcji jakie mają wzbogacić imprezowy charakter spotkania znajdują się gry tematyczne, kostiumy, ale również fotobudka 360. wybierając ciekawe dodatki imprezowe nie trzeba wydawać na imprezę fortuny.

Fotobudka na wynajem

Zaletą fotobudki 360 jest możliwość wynajęcia kompletnego urządzenia w przystępnej cenie. Obsługa fotobudki, jej rozstawienie nie jest trudne, nie zawiera wiele miejsca, nie potrzebuje szczególnych warunków do swego funkcjonowania. Wynajem fotobudki 360 dostępny jest i stacjonarnie poprzez firmy eventowe, jak też online za pośrednictwem serwisów www oferujących usługę. To świetna atrakcja na imprezę, dzięki której można uwiecznić spotkanie znajomych, rodziny po latach. To również możliwość stworzenia materiału do autoprezentacji, nietuzinkowej pamiątki dla zakochanych, rodzinnych ujęć. Fotobudka umożliwia dodawanie rozmaitych efektów medialnych przez co nasz filmik prezentować się może jeszcze lepiej. Wszyscy, którzy chociaż raz mieli okazję korzystać z fotobudki 360 są zadowoleni i chętnie korzystają ponownie z jej atutów.

Rozkręcić imprezę z fotobudką

Dobra zabawa jest bardzo ważna, zwłaszcza dla komercyjnych organizatorów jak restauracje, domy weselne itp. Liczy się nie tylko poczęstunek, dobra muzyka ale i program dodatkowy podkręcający zabawę. Bardzo popularnym elementem są ścianki z balonami, dekoracjami typu ramki, podesty, służa one do wykonywania pamiątkowych zdjęć. W wielu obiektach są one stałym elementem wystroju. Bez względu na to czy jest to bal maturalny, chrzciny czy impreza firmowa goście lubią się fotografować. Zdjęcie to rewelacyjna pamiątka z imprezy, dlatego też fotobudka 360 zapewniająca stworzenie ruchomego obrazu to krok do przodu i wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. Podobnie jak wynajmuje się DJ’a czy wodzireja na imprezę, również fotobudkę 360 można wynająć, by urozmaicić program imprezy sylwestrowej, zabawy karnawałowej, szkolnego balu, czy innej uroczystości. Z fotobudki skorzystać może każdy uczestnik, gość imprezy wielokrotnie, jak też w towarzystwie, w parze, grupie. Nowoczesna konstrukcja fotobudki zapewnia efektywne zdjęcia i filmy w bardzo dobrej jakości. Ciekawostką jest możliwość transferu filmiku bezpośrednio z fotobudki do Internetu.

Powrót na górę