Czym powinna charakteryzować się dobrze wykonana konstrukcja pod billboard?

Konstrukcja pod billboard, czyli reklamę wielkoformatową, powinna być przede wszystkim solidna i trwała. Musi być bezpieczna, ale nie przeszkadzała w ruchu pieszych i w ruchu samochodowym. By konstrukcja długo stała w nienaruszonym stanie, musi być też odporna na działanie ciężkich warunków atmosferycznych, takich jak: silny wiatr, deszcz, czy grad.

Od czego zacząć, zanim zleci się wykonanie konstrukcji?

Pierwszy krok przed zleceniem pracy to sprawdzenie lokalnych przepisów pod kątem uzyskania zezwolenia na montaż reklam i konstrukcji. Należy upewnić się, że jest się w stanie spełnić wszystkie wymogi. W niektórych sytuacjach konieczne może okazać się uzyskanie specjalnego zezwolenia.

Uzyskaj wsparcie ze strony profesjonalistów

Jako firma z 10-letnim stażem, mamy ogromne doświadczenie w produkcji oraz montażu konstrukcji pod wielkopowierzchniowe reklamy. Jesteśmy w stanie połączyą Twoją koncepcję z nasza wiedzą i tym sposobem budujemy odpowiednie konstrukcje spełniające lokalne wymagania.

Postaw na najwyższej jakości materiały

Nasza firma nie uznaje kompromisów. Od samego początku swojej działalności, pracujemy wyłącznie na wysokojakościowych materiałach. Nasze konstrukcje stalowe są na tyle mocne, aby utrzymać w nienaruszonym stanie nawet bardzo duże billboardy. 

Sprawdź, czyj miejsce na reklamę jest odpowiednie

Odpowiednie miejsce na Twoją reklamę powinno charakteryzować się dużym natężeniem ruchu. Im większa będzie ilość osób przechodzących lub przejeżdżających obok reklamy, tym większa szansa na to, że ktoś zainteresuje się Twoją ofertą. Jednak to nie wszystko.

Miejsce reklamy musi być także prawidłowo dobrane pod kątem podłoża. Należy upewnić się czy grunt jest stabilny i czy reklama może bezpiecznie na nim stać. Czasem może okazać się, że konieczne będzie wykonanie prac naprawczych.

Zweryfikuj wszystkie warunki, jakie musisz spełnić

Warunki budowy konstrukcji pod billboard mogą różnić się z zależności od regionu. Jeśli nie wiesz skąd zaczerpnąć informacje, zgłoś się do nas. Dysponujemy wiedzą uzyskaną wraz z wieloletnim doświadczeniem. W razie konieczności uzyskania dodatkowych informacji, wiemy z kim się skonsultować.

Postaw na solidną i trwałą konstrukcję

Budowa konstrukcji to nasza specjalność. Nie musisz zaprzątać sobie głowy tym procesem, gdyż z największą starannością zadbamy o to my. Nasze konstrukcje wykonane są z atestowanej stali oraz ocynkowane są ogniowo. 

Wykonamy także niezbędne wzmocnienia, dzięki którym reklama, nawet ta bardzo duża pozostanie w nienaruszonym stanie, także w ciężkich warunkach atmosferycznych.

Staraj się od czasu do czasu kontrolować jakość i wygląd konstrukcji. Choć stawiamy na bardzo wysoką jakość pracy i nie odnotowujemy reklamacji, należy co jakiś czas upewnić się że billboard oraz jego konstrukcja są w dobrym stanie. Jeśli wychwycisz ewentualne uszkodzenia, poinformuj nas o tym, a my postaramy się jak najszybciej zareagować na Twoje zgłoszenie.

Pamiętaj o tym, że budowa konstrukcji stalowej pod billboard nie może być wykonana przez przypadkową firmę. Oddaj swoje zlecenie w ręce profesjonalistów. Niech Twoja konstrukcja pod reklamę służy Ci jak najdłużej.

Powrót na górę